Виробництво

Автоматизоване виробництво вікон

Автоматизоване виробництво вікон

Акції

акция на окна

акція на вікна

Про Нас

promo-700x300-aboutГрупа компаній «OknaLite» включає три найбільші підприємства з виробництва металопластикових, алюмінієвих і фасадних конструкцій в Україні.

Ось уже понад 17 років, ми працюємо на ринку України в галузі проектування, виробництва, продажу та встановлення металопластикових та алюмінієвих виробів, жалюзі.

Досвід та професіоналізм наших фахівців дозволяє виконати свою роботу якісно та у встановлений термін. Ми виготовимо за Вашим замовленням конструкції різного рівня складності, використовуючи сучасні технології та матеріали високої якості.

До вашої уваги пропонуємо різні профілі, фурнітуру провідних виробників як преміум-класу, так і економ-варіант; склопакети із застосуванням технології енергозбереження, тоновані, з використанням розпеченого скла або триплексу і т.д.

Фахівці компанії «OknaLite» допоможуть Вам у виборі металопластикових та алюмінієвих виробів, враховуючи всі особливості Вашого приміщення, проведуть виміри та консультацію з усіх питань.

До кожного клієнта ми підходимо індивідуально, прислухаючись до всіх побажань замовника.

З нашими виробами Ваш будинок стане більш затишним, а офіс – комфортним та практичним, зберігаючи тепло та захищаючи Вас від шуму за вікном.

Компанія «ВікнаЛайт» гарантує Вам високу якість та оптимальні ціни з перших рук.

Тепер вікна з різних видів профілів можна замовити без посередників.

Купуючи наші вироби, Ви можете бути впевнені, що купуєте конструкції високої якості, виготовлені на високотехнологічному автоматизованому обладнанні, під контролем досвідчених співробітників та комп’ютерного програмного забезпечення.

 

Особисто переконайтеся у професійному підході до виробництва конструкцій, відвідавши наші не тільки офіси, а навіть цехи!!!

На нашому сайті Ви знайдете багато корисної та цікавої інформації, також Ви можете зателефонувати нам: м. Бровари (063) 745-00-11, м. Київ (067) 912-00-11, та отримати професійну консультацію та рекомендації від наших менеджерів.

Ми втілимо Ваші мрії у реальність!

 

Повернутись на головну Виробництво ВіконПодивитись Ціни на Вікна!

Top