Виробництво

Автоматизоване виробництво вікон

Автоматизоване виробництво вікон

Акції

акция на окна

акція на вікна

Автоматизоване виробництво металопластикових вікон / Автоматизированное производство металлопластиковых окон

Производство металлопластиковых окон

   Виробництво віконних блоків здійснюється за німецькою технологією. Якісна фурнітура австрійської фірми «MACO», склопакети з удароміцного, тонованого, дзеркального скла задовольняють найвищі вимоги щодо безпеки та надійності віконних систем. Ми працюємо на ринку України вже 15 років, пропонуючи високоякісні пластикові вікна, послуги зі скління балконів та зведення скляних та навісних вентильованих фасадів. Наш асортимент віконної продукції та послуг постійно зростає та оновлюється.

Тільки на сучасному, автоматичному виробництві, можливо виготовити довговічні та якісні конструкції !!!

proizvodstvo2

   У 2007р. у Броварах, Київській обл., на основі автоматизованої німецької лінії з виробництва металопластикових конструкцій, введено в роботу ще одну сучасну фабрику вікон. Виготовлення конструкцій проводиться на основі сучасного обладнання — автоматизованої лінії, німецької фірми ROTOX; під комп’ютерним контролем, всіх параметрів, внаслідок чого одержуємо готову конструкцію з чітко витриманою геометрією.

Производство стеклопакетов киев

   Сучасне обладнання дозволяє випускати до 30 000 кв. продукції на місяць. Виготовлення склопакетів здійснюється на автоматизованій італійській лінії. На площі понад 1100 кв. встановлено сучасне обладнання з повним циклом операцій, починаючи від миття скла та закінчуючи вторинною герметизацією.

 

Повернутись на Головну

Подивитись Ціни на Вікна / Посмотреть Цены на Окна!

 

Top